Sitemize Hoşgeldiniz.
 
BORA online Hemen oyna
(Okunma: 179)
ericcantonaa
#1
Yerli oyun şirketi Marvy Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan BORA, tamamen Türkçe içerikten oluşan bir MMOFPS oyunudur. BORA adını taşıyan seçkin askerlerden oluşan özel Türk birlikleri ile düşman ülkelerin paralı askerlerinden oluşan G.A.B (Gizli Ajan Birliği) arasındaki mücadeleyi konu alan oyunda Türkiye'nin savunma sanayiinde gelişmesini durdurmak için kurulan planlara karşı verilen mücadelede yer alıyorsunuz.

Öde ve kazan kurgusuna yer verilmeyeceği vaadiyle çıkan BORA'da her oyuncu eşit koşullarda oynayacak olup sadece yetenek ve tecrübe ile üstünlük kurulması hedeflenmekte. Tamamen BORA'ya özel silah ve haritaların yer alacağını da belirten geliştirici ekip, oyuncuların geçmiş tecrübelerini devam ettirebilmeleri için popüler harita ve silahların benzerlerinin de oyunda yer alacağını duyurdu.

1a5b1asdasd.jpg

Oyunun Hikayesi;
BORA: EFSANE DOĞUYOR

Türkiye, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin dışa bağımlılığını azaltmak için milli savunma sanayinde gösterdiği büyük yükselişle söz hakkına sahip olmaya başladığında, diğer devletlere verdiği mesaj fazlasıyla açıktı:

“Bensiz kart dağıtamazsınız”

Verilen mesajdaki meydan okumanın büyüklüğünü damarlarında hisseden batılı devletler, en büyük stratejilerini, en değerli kozlarını sahaya sürerek uyguladı. Adına G.A.B (Gizli Ajan Birliği) dedikleri bu oluşumun öncelikli hedefi, savunma sanayinde büyük başarılara imza atmış Türk mühendislerdi.

Takvimler 2006’yı gösterdiğinde, G.A.B Türkiye’de düzenlediği operasyonla savunma sanayinin başarılı mühendislerine gözdağını verdiğini düşünse de, Türkiye tam gaz yerlileşme politikasına devam ediyordu. Aradan geçen onca yıldan sonra G.A.B’ın inzivaya çekildiğini düşünenler; son milli üretimlerden biri olan Bora-12 keskin nişancı tüfeğinin testlerinde görevli mühendislerden birinin takip edildiğini bildirmesiyle en dehşetli yanılgıyı yaşadılar.

Önlem alınmalı, gerekirse karşılık verilmeliydi ve bunun için tarihin derinliklerinde kurulmuş, asırlardır en korkusuz, en becerikli savaşçıları barındıran güzide birlik ortaya çıkmalıydı.

Tesadüf o ki birliğin ismi bu büyük çarpışmanın fitilini ateşleyen üretimle aynıydı. Fırtına öncesi sessizlik sona ermişti ve BORA, yeni bir fırtına için artık hazırlığını tamamlamıştı.

ermişti ve BORA, yeni bir fırtına için artık hazırlığını tamamlamıştı.

BORA Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!
Ara
Cevapla
 


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi